Férfi szertorna
Női szertorna

Hírek

Fiú serdülő csapatunk ezüstérmes az OB-n

2015.11.15-én a Tornacsarnokban rendezték meg a Serdülő fiúk Országos Csapat bajnokságot. Az UTE 4-es fogata Gerencsér Benedek, Gutter-Bacsi Zsombor, Fabini Bence, Lázár Bence összeállításban hat csapat közül a II. helyen végezett!!  A győztes KSI-t most jobban megközelítettük mint a tavaszi fordulóban. Legreősebb szereink a lóugrás, nyújtó és a gyűrű voltak.

Egyéniben Gerencsér Benedek révén második, Lázár Bence révén harmadik helyezést sikerült elérnünk, míg Fabini bence a VII. helyezést szerezte meg.
Öröm számunkra a fiúk tudatos versenyzése, és a felkészültségük nagymértékű javulásLa! Amennyiben a továbbiakban az edzésmunkában is komolyabbak, figyelmesebbek lesznek, szép jövő áll még előttük!!

GRATULÁLUNK  a Fiúknak és Tamás bácsinak! Köszönet Attila bácsinak a pontozásért!

HAJRÁ UTE - HAJRÁ FIÚK!!!

Vissza a hírekhez

Vissza az oldal tetejére!

Főoldal Információk Versenysport Szabadidősport Nyári tábor Galériák Kapcsolat Jelentkezés Áraink Főoldal Információk Versenysport Főoldal Szabadidősport Induló foglalkozásaink Jelentkezés Áraink Galériák